SMCJ190A/TR13
- 型號描述:
308V Clamp 4.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 190VWM 308VC DO214AB
- 型號:
- SMCJ190A/TR13
- 品牌:
- YAGEO
數量:
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 190V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 211V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 308V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.8A
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)