首頁 > YAGEO代理商 > SMAJ54A/TR13
影像僅供參考,以產品規格為準
SMAJ54A/TR13
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMAJ, DO-214AC, 54V, 87.1V, Reel 13"
型號:
SMAJ54A/TR13
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
54V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
87.1V
Power - Peak Pulse
400W