SMAJ48A-HP6AT/7
- 型號描述:
77.4V Clamp 7.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ48A-HP6AT/7
- 品牌:
- YAGEO
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 48V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 77.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 7.8A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)