首頁 > YAGEO代理商 > SMAJ48A-AT/TR13
影像僅供參考,以產品規格為準
SMAJ48A-AT/TR13
型號描述:
77.4V Clamp 5.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
型號:
SMAJ48A-AT/TR13
品牌:
YAGEO
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
48V
Voltage - Breakdown (Min)
53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
77.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5.2A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)