SMAJ24CA-HP6/7
- 型號描述:
38.9V Clamp 15.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ24CA-HP6/7
- 品牌:
- YAGEO
數量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 15.5A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 38.9V
- Power - Peak Pulse
- 600W