首頁 > YAGEO代理商 > SMAJ12CA-AT/TR13
影像僅供參考,以產品規格為準
SMAJ12CA-AT/TR13
型號描述:
19.9V Clamp 20.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
型號:
SMAJ12CA-AT/TR13
品牌:
YAGEO
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
20.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19.9V
Power - Peak Pulse
400W