首頁 > YAGEO代理商 > RT0201BRE073K32L
影像僅供參考,以產品規格為準
RT0201BRE073K32L
型號描述:
3.32 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film
RES SMD 3.32KOHM 0.1% 1/20W 0201
型號:
RT0201BRE073K32L
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Resistance
3.32 kOhms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.05W, 1/20W
Composition
Thin Film
Features
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
0201 (0603 Metric)
Supplier Device Package
0201
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max)
0.010" (0.26mm)