首頁 > YAGEO代理商 > RSF100JB-73-300K
影像僅供參考,以產品規格為準
RSF100JB-73-300K
型號描述:
300 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
RES 300K OHM 5% 1W AXIAL
型號:
RSF100JB-73-300K
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
300 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Composition
Metal Oxide Film
Features
Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient
Operating Temperature
-55°C ~ 235°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)