RSF200JR-73-3R3
- 型號描述:
3.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
金屬氧化物電阻器
- 型號:
- RSF200JR-73-3R3
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 3.3 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 2W
- Composition
- Metal Oxide Film
- Features
- Flame Proof, Safety
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 235°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)