RC1218JK-07220RL
- 型號描述:
220 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Moisture Resistant Thick Film
- 型號:
- RC1218JK-07220RL
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 10-15工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- Wide 1812 (4532 Metric), 1218
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 220 Ohms