RC1210JR-0710RL
- 型號描述:
10 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thick Film
- 型號:
- RC1210JR-0710RL
- 品牌:
- YAGEO Corporation
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 10 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)