首頁 > YAGEO代理商 > PNP5WVJT-73-47R
影像僅供參考,以產品規格為準
PNP5WVJT-73-47R
型號描述:
47 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
線繞電阻器 - 透孔 47ohm 5% 5W Wirewound Resistor
型號:
PNP5WVJT-73-47R
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
47 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
5W
Composition
Wirewound
Features
Flame Retardant Coating, Safety
Temperature Coefficient
Operating Temperature
-40°C ~ 200°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)