CC1812KKX7RYBB472
- 型號描述:
4700 pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
CAP CER 4700PF 250V X7R 1812
- 型號:
- CC1812KKX7RYBB472
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 250V
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 4700 pF