CC1210KKX7R9BB225
- 型號描述:
2.2 μF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210
- 型號:
- CC1210KKX7R9BB225
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.087" (2.20mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 2.2 µF