CC1210KKX7R0BB684
- 型號描述:
0.68 μF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1210
- 型號:
- CC1210KKX7R0BB684
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 100V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.083" (2.10mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.68 µF