CC1206KRX7R9BB822
- 型號描述:
8200 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
CAP CER 8200PF 50V X7R 1206
- 型號:
- CC1206KRX7R9BB822
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.033" (0.85mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 8200 pF