CC0805KRX7R9BB103
- 型號描述:
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
- 型號:
- CC0805KRX7R9BB103
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10000 pF