CC0805KKX7RYBB103
- 型號描述:
10000 pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 10000PF 250V X7R 0805
- 型號:
- CC0805KKX7RYBB103
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 250V
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10000 pF