CC0603JRNPO9BN220
- 型號描述:
22 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
CAP CER 22PF 50V C0G/NPO 0603
- 型號:
- CC0603JRNPO9BN220
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 pF