SMAJ58CAJ
- 型號描述:
93.6V Clamp 4.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
- 型號:
- SMAJ58CAJ
- 品牌:
- WeEn Semiconductors
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 58V
- Supplier Device Package
- SMA
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 64.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 93.6V
- Power - Peak Pulse
- 400W