0603X226M6R3CT
- 型號描述:
22 μF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603
- 型號:
- 0603X226M6R3CT
- 品牌:
- Walsin Technology Corporation
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.037" (0.95mm)