0603X224K500CT
型號描述:
0.22 μF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
CAP CER 0.22UF 50V X5R 0603
型號:
0603X224K500CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Capacitance
0.22 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
50V
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)