0603X105K250CT
型號描述:
1 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
型號:
0603X105K250CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:16670 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
25V
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.037" (0.95mm)
Failure Rate
Capacitance
1 µF