0603N821J160CT
型號描述:
820 pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
CAP CER 820PF 16V C0G/NP0 0603
型號:
0603N821J160CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Capacitance
820 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
16V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.034" (0.87mm)