0603N470J250CT
- 型號描述:
47 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 0603
- 型號:
- 0603N470J250CT
- 品牌:
- Walsin Technology Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 47 pF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 25V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.034" (0.87mm)