0603B473K250CT
型號描述:
0.047 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
型號:
0603B473K250CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:8000 倍增量:1
Capacitance
0.047 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
25V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.034" (0.87mm)