0402N180F500CT
型號描述:
18 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
型號:
0402N180F500CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Capacitance
18 pF
Tolerance
±1%
Voltage - Rated
50V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.022" (0.55mm)