SMAJ12CA
- 型號描述:
19.9V Clamp 20.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ12CA
- 品牌:
- Würth Elektronik
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 20.1A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V
- Supplier Device Package
- DO-214AC (SMA)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 19.9V
- Power - Peak Pulse
- 400W