Y406650R0000B0W
型號描述:
50 Ohms ±0.1% 1.2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Non-Inductive Metal Foil
金屬箔電阻 - SMD 50ohms .1%
型號:
Y406650R0000B0W
品牌:
Vishay Precision Group Foil Resistors
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
50 Ohms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
1.2W
Composition
Metal Foil
Features
Non-Inductive
Temperature Coefficient
±2.5ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 225°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Size / Dimension
0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Height - Seated (Max)
0.025" (0.64mm)