VS-HFA25PB60PBF
- 型號描述:
Diode 600 V 25A Through Hole TO-247AC-2L
整流器 600 Volt 25 Amp
- 型號:
- VS-HFA25PB60PBF
- 品牌:
- Vishay Semiconductors
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- Packaging
- Tube
- Package / Case
- TO-247-2
- Mounting Type
- Through Hole
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Reverse Recovery Time (trr)
- 75 ns
- Technology
- Standard
- Capacitance @ Vr, F
- Current - Average Rectified (Io)
- 25A
- Supplier Device Package
- TO-247AC-2L
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 150°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 600 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 1.7 V @ 25 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 20 µA @ 600 V