VS-GA400TD60S
- 型號描述:
IGBT Module Half Bridge 600 V 750 A 1563 W Chassis Mount Dual INT-A-PAK
IGBT MOD 600V 750A INT-A-PAK
- 型號:
- VS-GA400TD60S
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Dual INT-A-PAK (3 + 8)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Input
- Standard
- Configuration
- Half Bridge
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
- 1.52V @ 15V, 400A
- NTC Thermistor
- No
- Supplier Device Package
- Dual INT-A-PAK
- IGBT Type
- Current - Collector (Ic) (Max)
- 750 A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
- 600 V
- Power - Max
- 1563 W
- Current - Collector Cutoff (Max)
- 1 mA