首頁 > Vishay代理商 > VS-C5PW6006L-N3
影像僅供參考,以產品規格為準
VS-C5PW6006L-N3
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 600 V 30A Through Hole TO-247-3
整流器 FREDS - TO-247
型號:
VS-C5PW6006L-N3
品牌:
Vishay
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:1 倍增量:1
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Technology
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
600 V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
30A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
2.5 V @ 30 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr)
39 ns
Current - Reverse Leakage @ Vr
20 µA @ 600 V
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 175°C