VS-30CTQ100-M3
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 100 V 15A Through Hole TO-220-3
DIODE ARR SCHOT 100V 15A TO2203
型號:
VS-30CTQ100-M3
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Technology
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
15A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.05 V @ 30 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
550 µA @ 100 V
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 175°C