VS-30CTQ100-M3
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 100 V 15A Through Hole TO-220-3
肖特基二極體及整流器 100V 2 x 15A IF C.A. TO-220AB
型號:
VS-30CTQ100-M3
原廠包裝量:
8000
起訂量:1 倍增量:1
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Technology
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
15A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.05 V @ 30 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
550 µA @ 100 V
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 175°C