VS-15EWX06FNTRL-M3
- 型號描述:
Diode 600 V 15A Surface Mount TO-252AA (DPAK)
DIODE STANDARD 600V 15A TO252AA
- 型號:
- VS-15EWX06FNTRL-M3
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Technology
- Standard
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 600 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 15A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 1.05 V @ 15 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Reverse Recovery Time (trr)
- 220 ns
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 10 µA @ 600 V
- Capacitance @ Vr, F
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
- Supplier Device Package
- TO-252AA (DPAK)
- Operating Temperature - Junction
- -65°C ~ 175°C