首頁 > Vishay Semiconductors代理商 > VS-15EWX06FNTRL-M3
影像僅供參考,以產品規格為準
VS-15EWX06FNTRL-M3
型號描述:
Diode 600 V 15A Surface Mount TO-252AA (DPAK)
整流器 Freds - D-PAK-e3
型號:
VS-15EWX06FNTRL-M3
品牌:
Vishay Semiconductors
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:3000
Technology
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
600 V
Current - Average Rectified (Io)
15A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.05 V @ 15 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr)
220 ns
Current - Reverse Leakage @ Vr
10 µA @ 600 V
Capacitance @ Vr, F
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
Supplier Device Package
TO-252AA (DPAK)
Operating Temperature - Junction
-65°C ~ 175°C