VS-12F100M
- 型號描述:
Diode 1000 V 12A Chassis, Stud Mount DO-203AA (DO-4)
DIODE STANDARD 1000V 12A DO203AA
- 型號:
- VS-12F100M
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Technology
- Standard
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 1000 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 12A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 1.47 V @ 600 A
- Speed
- Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
- Capacitance @ Vr, F
- Mounting Type
- Chassis, Stud Mount
- Package / Case
- DO-203AA, DO-4, Stud
- Supplier Device Package
- DO-203AA (DO-4)
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 180°C