首頁 > Vishay Semiconductors代理商 > VS-12CWQ10FNTRR-M3
影像僅供參考,以產品規格為準
VS-12CWQ10FNTRR-M3
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 100 V 6A Surface Mount TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
肖特基二極體及整流器 Schottky - D-PAK-e3
型號:
VS-12CWQ10FNTRR-M3
品牌:
Vishay Semiconductors
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
6A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
950 mV @ 12 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
1 mA @ 100 V
Operating Temperature - Junction
150°C (Max)