VS-100MT160P-P
型號描述:
Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6 kV Chassis Mount 12-MTP Pressfit
橋式整流器 100A 3500 VRMS 3 Phase Pwr Mod
型號:
VS-100MT160P-P
品牌:
Vishay Semiconductors
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
105
起訂量:105 倍增量:105
Packaging
Tray
Package / Case
12-MTP Module
Mounting Type
Chassis Mount
Diode Type
Three Phase
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technology
Standard
Supplier Device Package
12-MTP Pressfit
Voltage - Peak Reverse (Max)
1.6 kV
Current - Average Rectified (Io)
100 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.51 V @ 100 A