VLMP3100-GS08
- 型號描述:
Green 560nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
- 型號:
- VLMP3100-GS08
- 品牌:
- Vishay Semiconductor Opto Division
- 原廠包裝量:
- 1500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Color
- Green
- Configuration
- Standard
- Lens Color
- Lens Transparency
- Clear
- Millicandela Rating
- 4mcd
- Lens Style
- Round with Flat Top
- Lens Size
- 2.40mm Dia
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 2.1V
- Current - Test
- 10mA
- Viewing Angle
- 120°
- Mounting Type
- Surface Mount
- Wavelength - Dominant
- 560nm
- Wavelength - Peak
- 555nm
- Features
- Package / Case
- 2-SMD, J-Lead
- Supplier Device Package
- 2-PLCC
- Size / Dimension
- 3.00mm L x 2.80mm W
- Height (Max)
- 1.85mm