首頁 > TDK代理商 > VLM10555T-R33M180-3
影像僅供參考,以產品規格為準
VLM10555T-R33M180-3
型號描述:
330 nH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 18 A 1.2mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 330uH 0.95mOhms 34A
型號:
VLM10555T-R33M180-3
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
330 nH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
18 A
Current - Saturation (Isat)
34A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.2mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.417" L x 0.413" W (10.60mm x 10.50mm)
Height - Seated (Max)
0.220" (5.60mm)