VLMG21K1L2-GS08
- 型號描述:
Green 568nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
LED GREEN CLEAR SMD MINILED SMD
- 型號:
- VLMG21K1L2-GS08
- 品牌:
- Vishay Semiconductor Opto Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Size / Dimension
- 2.20mm L x 1.40mm W
- Millicandela Rating
- 13mcd
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 2.1V
- Lens Color
- Current - Test
- 10mA
- Height (Max)
- 1.40mm
- Lens Size
- 1.50mm x 0.90mm