VLMG21J2M1-GS08
- 型號描述:
Green 568nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
LED GREEN CLEAR SMD MINILED SMD
- 型號:
- VLMG21J2M1-GS08
- Size / Dimension
- 2.20mm L x 1.40mm W
- Millicandela Rating
- 14mcd
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 2.1V
- Lens Color
- Current - Test
- 10mA
- Height (Max)
- 1.40mm
- Lens Size
- 1.50mm x 0.90mm