VDRS10P420AME
型號描述:
680 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
VARISTOR 680V 2.5KA DISC 12.50MM
型號:
VDRS10P420AME
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Maximum AC Volts
420 V
Maximum DC Volts
560 V
Varistor Voltage (Min)
612 V
Varistor Voltage (Typ)
680 V
Varistor Voltage (Max)
748 V
Current - Surge
2.5 kA
Energy
73J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
165 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Features
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 12.50mm