VDRS07H320BSE
型號描述:
510 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
壓敏電阻 320volts 9mm 5mm
型號:
VDRS07H320BSE
品牌:
Vishay / BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Disc 9mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
1.2 kA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Energy
44J
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
561 V
Varistor Voltage (Min)
459 V
Varistor Voltage (Typ)
510 V
Maximum AC Volts
320 V
Maximum DC Volts
420 V
Capacitance @ Frequency
120 pF @ 1 kHz