VDRS07H320BSE
- 型號描述:
510 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 9MM
- 型號:
- VDRS07H320BSE
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Disc 9mm
- Current - Surge
- 1.2 kA
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Energy
- 44J
- Varistor Voltage (Max)
- 561 V
- Varistor Voltage (Min)
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 510 V
- Maximum AC Volts
- 320 V
- Maximum DC Volts
- 420 V
- Capacitance @ Frequency
- 120 pF @ 1 kHz