VDRS05C300AGE
- 型號描述:
470 V 400 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
VARISTOR 470V 400A DISC 7MM
- 型號:
- VDRS05C300AGE
- Packaging
- Tape & Box (TB)
- Features
- Package / Case
- Disc 7mm
- Current - Surge
- 400 A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Energy
- 13J
- Varistor Voltage (Max)
- 517 V
- Varistor Voltage (Min)
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 470 V
- Maximum AC Volts
- 300 V
- Maximum DC Volts
- 385 V
- Capacitance @ Frequency
- 50 pF @ 1 kHz