VDRS05C060TME
- 型號描述:
100 V 400 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
VDR ST 05D 0400A 060V KNL18 TAPE
- 型號:
- VDRS05C060TME
- 原廠包裝量:
- 1500
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Disc 7mm
- Current - Surge
- 400 A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Energy
- 2.9J
- Grade
- Varistor Voltage (Max)
- 110 V
- Varistor Voltage (Min)
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 100 V
- Maximum AC Volts
- 60 V
- Maximum DC Volts
- 85 V
- Capacitance @ Frequency
- 290 pF @ 1 kHz