VDRH20X385BSE
- 型號描述:
620 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 23mm
VARISTOR 620V 10KA DISC 23MM
- 型號:
- VDRH20X385BSE
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Disc 23mm
- Current - Surge
- 10 kA
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Energy
- 420J
- Varistor Voltage (Max)
- 682 V
- Varistor Voltage (Min)
- 558 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 620 V
- Maximum AC Volts
- 385 V
- Maximum DC Volts
- 505 V
- Capacitance @ Frequency
- 570 pF @ 1 kHz