VDRH05E230BSE
型號描述:
360 V 800 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
VARISTOR 360V 800A DISC 7MM
型號:
VDRH05E230BSE
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Maximum AC Volts
230 V
Maximum DC Volts
300 V
Varistor Voltage (Min)
324 V
Varistor Voltage (Typ)
360 V
Varistor Voltage (Max)
396 V
Current - Surge
800 A
Energy
16J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
70 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 7mm